Ból w okolicy lewego talerza biodrowego

Witam jestem sportowcem uprawiającym piłkę nożną, po meczu wybrałem się z podopiecznymi na kręgle i przy rzucie odczułem silne rwanie w okolicach lewego talerza biodrowego, mogę swobodnie chodzić lecz wchodzenie po schodach lub przeneszenie ciężaru na lewą nogę powoduje u mnie ból, tak samo przy nagłym unoszeniu nogi w przeszłości miałem kręgozmyk I stopnia i lekarz zalecił mi wzmacnianie mięśni brzucha oraz grzbietu, czy moja dolegliwość może być z tym związana czy to zwykły uraz mięśniowy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej dolegliwości są spowodowane urazem. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.