Ból w okolicy pachwin, brzucha i żeber oraz plamy na ciele po spożyciu dużej ilości alkoholu

Witam, mam 20 lat i mam pewien problem, po spożyciu dużej ilości wódki, w okolicach 0,5L-0,7 (jak piję mniej to nie) pojawia się ból okolic pach, pachwin (pojawia się od jakiegoś roku) ale teraz do tego doszły niepokojące bóle w okolicach brzucha, jakbym miał siniaki na całym brzuchu. Do tego ostatnio wyskoczyły mi nieregularne plamy na twarzy i szyi, jakbym się poparzył. Do tego podczas picia okropny ból prawej strony w okolicach żeber. Dodam, że lekarz powiedział, że mam anemie (185cm 65kg).

Proszę pilnie udać się do lekarza rodzinnego i zastosować się do jego wskazówek.
Z opisu można przypuszczać, że doszło do anemii z niedoboru (najczęściej kwasu foliowego); w grę wchodzą też : uszkodzenie wątroby oraz nowotworowa choroba krwi.
Rozsądnie byłoby zrezygnować z picia alkoholu przynajmniej do czasu postawienia diagnozy.

Cóż , sam Pan odpowiada sobie na pytanie. Jezeli takie objawy wystepują po spozyciu alkoholu trzeba je wyeliminować.
Alkohol w takiej ilosci dziala toksycznie na organizm.
Powinien Pan zglosic sie do lekarza w celu wykonania prob watrobowych.