Ból w okolicy wymienionego stawu biodrowego

Witam. Ponad 3 lata temu miałem wymianę całkowitą stawu biodrowego. Obecnie mam 83 lata i choruję od 5 lat na RZS. Od kilku miesięcy nasila się ból w okolicy wymienionego stawu. Początkowo ból dokuczał tylko rano. Obecnie bólu nie czuję tylko w czasie odpoczynku w pozycji poziomej. Czasami czuję również dziwne drętwienie w okolicach kostki. Robiłem RTG biodra. Dr ortopeda stwierdził, że nie ma obluzowania i przepisał środki przeciwbólowe (ponad miesiąc temu). Proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Na pewno warto aby zgłosił się Pan do poradni leczenia bólu przewlekłego (jest taka w Radomiu) i mimo wszystko poszedł do innego ortopedy. Przyczyną bólu nie zawsze musi być obluzowanie protezy, należy wykluczyć również inne przyczyny.