Ból w stawie łokciowym i rwania w dół przy mięśniu
Od 2 lat borykam sie ze stawem łokciowym.Boli mnie w stawie-między kościami,wewnątrz od strony zgięcia oraz ostre rwania/kłucia w dół przy mięśniu.Stwierdzono tenisiste oraz łykieć. Dwa m-ce miałem jonoforezę,laser,teens,wirówki,maści i parokrotnie zastrzyk blokady(myślę,że tych blokad za dużo..) i NIC.Na RTG widoczna narośl na jednej główce kości. Mam już dosyć cierpienia,przy zginaniu lub prostowaniu ręki a rwanie/pieczenie nawet w pozycji bezruchowych lekko zgiętych. Zbigniew

MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Sugerowałbym rozważyć z ortopedą interwencję chirurgiczną mającą na celu usunięcie zmiany.