Ból żołądka promieniujący do pleców i klatki piersiowej u 13-latka

Witam Moj syn ma problem dotyczy on bólu - kłucia żołądka, który promieniuje do pleców i klatki piersiowej. Ma on 13 lat. Co to moze być?

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem.