Ból żyły podczas zaciskania dłoni

Witam, mam silne bóle żyły w prawej dłoni np. jak zaciskam pięść to czuje jakby mi miała pęknąć , ból ujawnia się przy najmniejszym zacisku dłoni

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, w tym neurologiczne, naczyniowe jak i infekcyjne. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.