Bolący guzek koło odbytu i krew po oddaniu stolca

Miałam dziś biegunkę a potem zauważyłam że koło odbytu pojawił mi się bolący guzek . Od jakiegos czasu ok. miesiaca przy podcieraniu sie zauwazalam krew , do tego potem zdazal sie takze sluz. Mam 18 lat . co to moze byc ? Boje sie ze to cos powaznego

Takie dolegliwości i takie zmiany jakie Pani opisuje sugerują występowanie żylaków odbytu. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem. On po badaniu wyjaśni Pani w czym tkwi problem.