Bóle boku promieniujące na łopatkę

Boli mnie prawy bok,ból promieniuje na łopatkę a bok jakby był zdrętwiały mogę się uszczypnąć i nic nie boli. Ból promieniuje w okolice serca. Jestem kobietą i mam 59 lat. Proszę o radę.

Magdalena StusiĹska

Witaj,
taki ból może mieć wiele różnych przyczyn- od błahych do poważnych. Najlepiej udać się do swojego lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu badania skieruje na dalszą diagnostykę.