Bóle brzucha nad pępkiem u 4-letniego synka

Witam.moj 4letni syn skarrzy sie na bole brzucha wysoko nad pepkiem.bole trwaja od paru tygodni.wizyte w szpitalu mam dopiero 6 stycznia.maly traci na wadze.nie wiem co mam robic.Marlena

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą świadczyć o nieprawidłowościach w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. W przypadku nagłego pogorszenia stanu dziecka proszę udać się na wizytę do najbliższej izby przyjęć.