Bóle brzucha po zastosowaniu tabletki EllaOne

Witam, 31.07 współżyłam bez zabezpieczenia bez wytrysku, niecałe 48 h później wziełam ellaone. 2 dni później miałam bardzo wodnisty śluz i od tamtej pory boli mnie podbrzusze i czuję kłucie jajnika. Dodatkowo dzisiaj masując brzuch poczułam małą kulkę (może wielkości opuszka palca) mniej więcej w miejscu jajnika. Miesiączkę powinnam dostać 3 dni temu, jednak wiem że po ellaone może mi się spóźnić. Czy są to skutki tabletki, jestem w ciąży, a może to jakaś choroba?

Piotr Pilarski

Te tabletki mają wiele działań niepożądanych. Dla pewności sugeruję wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.