Bóle brzucha w okolicach pachwin a ćwiczenia fizyczne

Od 4 miesięcy boli mnie brzuch w okolicach pachwin. Uprawiam aktywnie sport. Ortopeda wykluczył naciągnięcie mięsni brzucha ( po USG), chirurg wykluczył przepuklinę, urolog tez mówi że wszystko w porządku. Boli w momencie startu do biegu, i w momencie gdy kaszle czy kicham. Czy to może być jednak niewidoczna przepuklina?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - bardzo możliwe, wszystkie objawywskazują na rozpoczynającą się przepuklinę.
Proponuję, aby Pana zbadał doświadczony chirurg
Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Nie wiem , ale proponuje konsultacje u lekarza sportowego bo to może przeciążenie na drodze mięsień-ścięgno-przyczep! zż