Bóle brzucha w wyniku jedzenia konkretnych posiłków

Witam! Od pewnego czasu borykam się z bólami brzucha, które przechodzą samoistnie i powracają. Dodatkowo brak apetytu oraz wzdęcia. Nie następuje to w wyniku jedzenia konkretnych posiłków (np. ciężkostrawnych), czy picia alkoholu. Moja partnerka z kolei choruje na "kobiecie sprawy". Z jej wymazu wyszło, że ma E.Coli i Enterococcus Facealis. Jej lekarz polecił, bym ja tez się zbadał i okazało się, że mam również obecne bakterie Enterococcus (+++). Czy ta bakteria może powodować takie objawy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wykryta bakteria naturalnie bytuje w przewodzie pokarmowym. Niemniej jednak po otrzymaniu wyniku badania powinien Pan udać się na wizytę do lekarza celem kontynuacji diagnostyki.