Bóle brzucha, zgaga i pieczenie w klatce piersiowej

Witam ! Od prawie roku zmagam się z bólem brzucha zgaga pieczeniem w jamie brzusznej nudności przyspieszone tętno oraz wzdęcia z oddawaniem gazów ból czasami idzie do pleców. Wszystkie moje wyniki krwi są w normie elastaza w kale teź w listopadzie miałam badanie eus gdzie wykazało małą 6mm zmianę torbielowatą wynik odnośnie pzt ujemny. W lutym ubiegłego roku miałam ercp usunięcie kamienia z przewodu źółciowego. Co moźe być przyczyną mojego samopoczucia czy przepuklina rozworu przełykowe refluks?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza Gastrologa