Bóle głowy i apatia u 18-latka

Częste bóle głowy, zawroty, apatia, słaba pamięć a mam 18 lat. Do tego drętwienie i silny ból prawej nogi, ból od kolana w dół ok. 20cm. Miesiąc temu się przeziębiłem a kaszel jest do tej pory (sporadycznie) i do tego mam kłucia lekko nad prawą piersią. W okresie 04.-06.br schudłem 8kg - mam nadwagę. Nie mam czasu iść do lekarza, proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania lekarskiego niewiele mogę powiedzieć. Proszę jednak znaleźć czas ponieważ wymaga Pan zbadania.