Bóle głowy i skoki ciśnienia
Witam. Problem dotyczy mojego taty. Od świąt Wielkanocnych boli go głowa, z dnia na dzień co raz mocniej. Do tego skacze mu ciśnienie i ma zawroty głowy. Ucisk najbardziej czuje w pozycji siedzącej. Zrobiono mu tomograf z kontrastem na którym wykryto naczyniaka 2 mm. Chciałbym się dowiedzieć co robic w tej sytuacji, czy to zagraża już jego życiu, czy niezbędna będzie operacja czy może są jakieś mniej inwazyjne metody leczenia tego typu zmian.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Leczenie zależy od umiejscowienia naczyniaka. Istnieją metody tzw radiologii interwencyjne. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.