Bóle głowy, stawów, silne przepukliny w kręgosłupie

Jak mozna dalej zyc z bolem zoladka glowy i stawow lekarze nie widzs nic niebezpiecznego vhocisz w kregoslupie sa 2 przepuklin silne hole glipwy miesni i stawow bylam juz u wielu lekarzy i viagle zlecano mi leki p.bolowe nikt nie zapytal czy dsje sobie rade w pracy nikt nie dal kilku dni zwolnienia z pracy nawet psychiatra zlecil leki i kazal pracoeac a ja nie umialam jechac autem robilo mi sie slabo nogi u waty i nikogo to nieobchodzilo juz mam tego dosyc dosyc bolu wole ze soba dkonczyc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy. Po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.