Bóle głowy w okolicy ciemieniowo-czołowej
Witam. Od ok roku mam bóle głowy w okolicy ciemieniowo-czołowej. Miałam robioną TK głowy dwa razy (w marcu 2014, w sierpniu 2014). Oba nic nie wykazały. Stwierdzono migrenę. Bóle zaczęły się mocno nasilać z każdym dniem. Od dwóch miesięcy ból jest nie do zniesienia, silny, punktowy jakby ktoś gwóźdź wbijał. Boli przez cały czas, potrafi schodzić do oka lub rozchodzić się do tyłu czaszki. Jakie badania najlepiej wykonać? I Czy możliwe jest żeby w tak krótkim czasie od TK mogło "coś" wyrosnąć?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane migreną. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który wdroży odpowiednie leczenie.
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u neurologa, który po zbadaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Pozdrawiam