Bóle i opuchlizna kolana po upadku z roweru

Dwa tyg.temu spadlam z rowera,wbil mi sie hamulec od wew str.kolana na 7cm. bylam na pogotowiu,rane zszyto. potem wizyta u ortopedy ten po wstepnym badaniu powiedzial,ze bardzo sobie narozrabialam,ale jak bardzo to pokaze rezonas. po domu poruszam sie o kulach. kolano jest spuchniete i czasami uczucie jakby sie cieplo rozchodzilo. bol jest przez srodek kolana rozpierajacy.

Witam. Trudno określić dokładne uszkodzenie stawu kolanowego bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Opisane objawy są wynikiem stanu zapalnego toczącego się w obrębie stawu. Do czasu wykonania dokładnych badań proszę wspomagać się ogólnodostępnymi lekami przeciwbólowymi oraz stosować na staw zimne okłady.