Bóle jajników a planowanie ciąży
dobry wieczor dzisiaj bylam u pani ginekolog boli mnie lewy jajnik tak ze czasem chodzic nie moge od dwoch miesiecy mam skape miesiaczki trwajace poltora dnia na usg z 22 sierpnia mialam zaznaczona plame 8.9mm miala a dzisiaj juz jej nie ma a ginekolog przepisala mi orgametril staram sie o dziecko wiec stwierdzila ze to wspomaga zajcie w ciaze czy to prawda?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. O wszelkich wątpliwościach także powinna Pani porozmawiać z lekarzem, u którego była Pani na wizycie.