Bóle lewej strony okolic szyi

Witam. Od paru dni mam pewien problem. Strasznie boli mnie lewa strona okolic szyi , ale bol zaczyna sie w okolicach miesnia i promienieje na szyje. Bol pojawil sie jakis tydzien temu ale od wczoraj jest on na tyle silny ze mam problemy z poruszaniem sie , nie moge wstac z lozka , podniezc glowy itd. Dzis rano gdy moj narzeczony smarowal mi plecy mascia rozgrzewajaca i zaczal masowac bolacy miesien , nagle on nie bolal tak bardzo, niestety ulga trwala tylko chwilke. Co to jest ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.