Bóle na dole brzucha, uczucie kłucia u nastolatki

Witam, mam 18 lat, od pewnego czasu miewam bole na dole brzucha a nawet uczucie klocia. Moja pochwa jest spuchnieta (od srodka oczywiscie) i wydziela sie z niej bialy sluz. Stosunku plciowego nie odbywalam juz dwa miesiace. Co w takim przypadku moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze infekcja, konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa.