Bóle nad oczami i przy nagłym ruchu gałek ocznych

Witam. Od dwóch tygodni mam bol głowy.Początkowo miałam wrazenie ,ze cos się dzieje z zatokami. Bol nad oczami ,przy nachylaniu,bol przy nagłym ruchu gałek.Brałam ibuprom . .Po tygodniu wizyta u lekarza. dostałam krople do nosa na rozrzedzenie wydzieliny bo kataru nie miałam i nurofen.Po kolejnym tygodniu lekarz i antybiotyk(amoxycilin.)mija 5 dzien a ja czuje sie gorzej. Nie biore nurofenu ale trzęsą mi się ręce, nogi.Czuje się słaba.Mam przyspieszone tętno i bardzo się męcze.Co mi jest?

chcesz żyć?! To nie chodź już do tych pisarzy recept. poleż w domu pod pierzyną weź czosnek,cebulę,miód. Ibuprom, nurofen to te same trucizny tylko pod inną nazwą fabryczną. Zostaw to.