Bóle nasilające się przy jedzeniu

Witam mam bóle prawej strony, jak coś zjem nasila się, jak leżę nie czuję aż tak bólu, jak stanę to czuję ucis niżej mostka mieszkam w Angli a lekarze robili mi ust i nic a ja czyje jakoś bóle po prawej stronie pod zebrani co robic

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
przyczyną dolegliwości może być kamica pęcherzyka żółciowego. Drobne kamienie mogą być niewidoczne w USG, ale mimo wszystko zalecałbym kontrolne badanie USG i kontrolną wizytę u lekarza rodzinnego / chirurga. Doraźnie w razie dolegliwości stosować można leki rozkurczowe, np. No-Spę.