Bóle po lewej stronie pleców

witam od kilku miesiecy mam bule po lewej stronie pleców umiejscowiony gdzies głeboko w srodku,cały czas boli,przechodzi tylko wtedy gdy siąde i pochyle sie do przodu,dotego doszło bóle nóg jak bym cały czas niegała,bolą gdy sie budze oraz gdy ide spać,szybko sie męcze i senność,oraz obfite miesiączki dotego czesto sie przeziebiam,mam 34lata

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból w obrębie pleców może być związany z wieloma czynnikami, najczęściej związany jest z chorobami kręgosłupa i zmianami w obrębie krążków międzykręgowych. Proponuję konsultację u internisty lub ortopedy, który po wykonaniu odpowiednich testów zleci odpowiednie leczenie.