Bóle po lewej stronie pod żebrami z boku przy oddawaniu moczu

Witam ! Od w czoraj moja 7 letnia córka ma bóle po lewej stronie pod żebrami bardziej z boku , przy oddawaniu moczu czy kału. Martwię sie poniewaz urodziłam ja 7 miesiącu ciąży blizniaczej i wszystko było ok aż do teraz . Czy to może coś być poważnego . Proszę odpiscie .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją. Niestety nie mogę dokładnie określić możliwej przyczyny bez dodatkowych badań.