Bóle pod prawym żebrem przy skręceniu ciała

BÓL POD PRAWYM ŻEBREM PRZY SKRĘCIE CIAŁA - TRWA JUŻ OD 5 LAT NASILAJĄC SIĘ STOPNIOWO - APOGEUM NASTĄPIŁO 2 LATA TEMU I TRWA DO DZISIAJ.NIE PRZECHODZI PO ŚRODKACH P/BÓL. NIE WYST. SAMOISTNIE.MIESIĄC TEMU PODCZAS OSTREGO ATAKU KASZLU NASTĄPIŁO POGORSZENIE BÓLU - JAKBY COŚ SIĘ NADERWAŁO.DODAM,ŻE BÓL TEN JAKO DZIECKO MOGŁEM SOBIE SAM WYWOŁAĆ SKRĘCAJĄC SIĘ MOCNO I WYGINAJĄC CIAŁO W ODP.SPOSÓB.PONADTO WYST.OTYŁOŚĆ - DUŻY BRZUCH MR ODC PIERSIOWEGO DELIKATNA PRZEPUKLINA 2MM LEKKO MOD WOREK OPONOWY...

Bóle takiego typu mogą być związane z patologią w zakresie odcinka piersiowego kręgosłupa. W odpowiednim położeniu ciała właśnie taka przepuklina może znacznie się nasilać i uciskać na odpowiednie korzenie nerwowe wywołują silny ból. Radziłbym z tym problemem jeszcze udać się bezpośrednio na konsultację do neurologa.