Bóle podbrzusza i dolnej części pleców oraz brak okresu

Witam, 4 miesiące temu zaczęło boleć mnie podbrzusze i dolna część pleców. Ból był przewlekły i tępy z silnymi napadami bólu. Wyniki moczu z 15.09.15r. dobre , wynik badania USG narządów rodnych też dobry. Ból po 3 miesiącach przeszedł lecz "pojawił" się brak miesiączki (49 dzień bez jakiegokolwiek krwawienia). Na pewno nie jest to ciąża. Byłam w sierpniu u ginekologa (w czasie silnych bóli) który powiedział że jest wszystko ok. Co to może być? Do jakiego lekarza się udać?

Aleksander Ropielewski

Zdecydoawnie należy wykonać panel badań hormonalnych, a lekarzem, który powinien pomóc w tej sytuacji jest ginekolog lub endokrynolog.