Bóle podbrzusza i wydzielina z pochwy

witam... mam 25 lat i jestem po dwóch porodach. ostatnio bylam u ginekologa ponieważ zwijalam sie z bolu przez caly dizen i bylo to ze 2 tygodnie temu .lekarz stwierdzil pekniecie pecherzyka graffa i zlecil przyjmowanie lekow przeciwbolowych dodam ze mialam sluz podbarwiony krwia.stosowalam zalecenie do zlikwidowania bolu i dobrze bylo przez pare dni. od jakoiegos czasu (4dni) martwi mnie sluz jasno brazowy i delikatne pobolewanie podbrzusza od 20.09.2014r. bardzo prosze o odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się brązowego śluzu może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.