Bóle podczas przełykania u 5-latki

Witam corka skarży sie na bol podczas przelykania ma 5 lat ale w zwiazku z tym pije bardzo duzo plynow boi sie raczej przelykac sliny bylismy u laryngologa ktory sprawidzil gardlo i stwierdzil ze jest wszystko dobrze czy przyczyna moze lezec gdzies glebiej w krtani czy moze corka sie przestraszyla czegos bardzo prosze o odpowedz

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lkearza pediatry i udać się ewentualnie na konsultacje do lekarza gastroenterologa dzieciecego jezeli laryngolog wykluczył przyczyny z jego działki.