Bóle ręki po uderzeniu

Witam... wczoraj uderzyłam pięścią w tzw "gruche". od tego momentu dłoń mnie boli. mogę ruszać palcami i ogólnie ręką też, ale jak wykonam nieodpowiedni ruch to czuję silniejszy ból. Co to może oznaczać?

Szanowana Pani, po ewidentnym urazie należy poddać się badaniu ortopedy i w tym wypadku najpewniej niezbędne będzie co najmniej wykonanie RTG. Prosze nie bagatelizować przebytego urazu wobec utrzymujących się doelglwiości o charakterze stałym. Pozdrawiam.