Bóle śródstopia kości dłoni po zawale serca

od 2011 roku- po zawale serca pojawiły się bóle śródstopia kości dłoni =- paliczki i dłoń. Do czasu nagłego zawału miałam problem z wiecznym zimnem części dystalnych. Nawet latem chodziłam w skarpetkach. Teraz mam ciągłe uczucie rozpulchnienia dłoni i śródstopia, są nabrzmiałe i gorące. Rano, często nie mogę włożyć obuwia ze względu na spuchnięte stopy. Najgorzej jest rano kiedy wstaję - ból rozsadza śródstopie oraz wieczorem kiedy kładę się spać. Mam 60 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.