Bóle w klatce, krew w ślinie i nosie, bóle mięśni, wzdęcia i uczucie gorąca w przełyku

Mam dość nietypowe dolegliwości, których nie zdiagnozował żaden lekarz - od pół roku - bóle w klatce, poranna gęsta lub rzadka ślina - czasem z szarymi nitkami, czasem krew w ślinie z nocy, krew w nosie, czasem te same szare nitki w nosie,ogóle bóle mięśni całego ciała, bóle nóg, bóle brzucha, wzdęcia,uczucie gorąca w przełyku, inf intymne. Zrobiłam gastroskopia ok, tarczyca ok, trzustka, wątroba, klatka rendgen ok, pasożyty brak,krew - w normie prócz: żelazo 193,MCV 77,2MCH 25,5, BIAŁKO S 128,

Piotr Pilarski

Jeśli lekarze nic nie stwierdzają Pani dolegliwości mogą być na podłożu psychosomatycznym. Sugeruję wizytę u psychologa.

Pozdrawiam.