Bóle w klatce piersiowej i obrzęk po lewej stronie pod obojczykiem - co może być przyczyną?

Witam mam 29 lat od trzech miesiecy mam bole w klatce piersiowej i obrzek po lewej stronie pod obojczykiem lekarz stwierdzil ze to od dzwigania w pracy zapisal naproxen potem diclofenac lecz nic nie pomaga a czuje sie coraz gorzej ekg badania krwi i pluc sa ok mam juz stany lekowe ze cos sie dzieje ale nie wiem co prosze o pomoc

Lek. Bartosz Domagała

Nie badałem Pana więc nie wiem jak zmiana wygląda ale być może warto zrobić USG?