Bóle w klatce piersiowej i w okolicy łopatek
witam od kilku tyg mam straszne bóle w klatce piersiowej i bóle w okolicy łopatek,lekarz stwierdził ze to od kregoslupa bo mam rotoskolioze kr piersiowego, ale mi jeszcze do tego ciezko oddychac(musze kontrolowac oddech)i mam codzienne zawroty glowy,bóle głowy czy to może być coś od pluc np rak pluc.4 mce miałam robione rtg klatki piersiowej i bylo ok ale przez te 4 mce moze sie coś rozwinęlo jakiś nowotwór od 4 mcy też nie pale już nie wiem do jakiego lekarza mam sie jeszcze zglosić

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Objawy sugerują pochodzenie odkręgosupowe bóli i problemów z oddychaniem, jednak konieczne jest pogłębienie diagnstyki w celu wykluczenie chorób płuc.