Bóle w mostku a praca fizycznym

Bardzo male bole w mostk ( w skali do 10 2 nie wiecej ..przy zamysleniu sie wogole nie czuje )nieraz przechodzace do krzyża miedzy lopatkami ale bardziej w stanie spoczynku ..po pracy ..jestem pracownikiem fizycznym 45 lat a cusnienie jest srednio 137/91 do 93 Nie wiem czy to cos laczy Pozdrawiam Robert

Aleksander Ropielewski

Fakt, że dolegliwości nasilają się w stanie spoczynku raczej nakazuje szukać przyczyny w zaburzeniach/zwyrodnieniach układu ruchu. Zachęcam do wizyty u lekarza, który zaproponuje Panu odpowiednie postępowanie odnośnie leczenia bądź profilaktyki nadciśnienia oraz da pewną odpowiedź czy Pańskie dolegliwości nie są związane z chorobą serca.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski