Bóle w prawym boku i uczucie palenia

Witam mam od roku dziwne bóle w prawym boku trwają cały czas nie moge lezec na prawym boku i jak piję coś gorącego to mam takie dziwne uczucie palenia w boku robiłem usg J.brzusznej i wszystko wyszlo ok.czasem mam też bol tak jakby korzonkow albo nerek co to może byc

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i uszczegółowieniu wywiadu lekarskiego trudno jest mi zaproponować możliwą przyczynę Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania powinien być w stanie wykonać odpowiednia dagnostykę i postawić możliwe rozpoznanie.