Bóle z lewej strony klatki piersiowej i kłucie w plecach

zdaje się że mam objawy nerwicy, robiłem badania serca były prawidłowe ale ciągle powraca lęk że choruje na coś poważnego a najczęściej (serce) codziennie odczuwam bóle z lewej strony klatki piersiowej i kłucie w plecach, częste bóle głowy i brzucha. taki stan mojego samopoczucia utrzymuje się już ponad pół roku a ja wraz rozmyślam czy to nie zawal? czy stan zawałowy może tyle trwać?

Witam,
Pana objawy faktycznie mogłyby sugerować kłopoty z sercem. Cieszę się, że wykonał Pan badania, które nie potwierdziły tego. Być może wcześniej w Pana życiu coś się zmieniło i zareagował Pan na to w/w objawami. A może jakaś trudność z wcześniejszych lat domaga się teraz rozwiązania. Zachęcam do spotkania się z psychoterapeutą lub psychologiem by poszukać skutecznego rozwiązania.
Pozdrawiam
Ewa Czernik

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza