Bóle żołądka i ból w mostku

Witam :) Mam 21 lat , od około tygodnia mam bóle żołądka odczuwam także ból w mostku i uczucie duszenia po lewej stronie ciała, gdy coś zjem od razu odczuwam ból żołądka i gorzkie uczucie w przełyku. Nie mogę czasem normalnie siedzieć gdyż uciska mnie tak, że nie moge oddychać, cały czas mi się odbija w sumie po tym ból lekko ustępuje, biore takze no spe forte po której mam złagodzony ból. Wspomne tez o tym, ze mam nerwice i nie wiem naprawde od czego to mi się dzieje ten bol mnie wykancza :(

Witam. proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza rodzinnego, on zaleci stosowne badania i leki oraz poinformuje co dalej, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Może też warto porozmawiać z psychologiem np. na temat: co powoduje, że natychmiast nie zgłosiła się pani do lekarza i pozwala sobie na trwanie cierpienia ciała?