Bolesne skurcze mięśni nóg

Od miesiąca mam bardzo bolesne skurcze mięśni nóg. Pojawiają się najczęściej jak już leżę w łóżku. Skurcze są tak bolesne, że mam wrażenie, że mi pęknie kość. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Za Pana dolegliwości mogą odpowiadać niedobory jonów, radzę sprawdzić sobie poziom sodu, potasu i magnezu, jeśli dolegliwości nie ustąpią powinien Pan zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam