Bolesne strzelanie kości

Dokładnie, od kiedy pamiętam, kości lubiły mi strzelać. Trochę w okolicach szyi, palców, oraz w kolanach.. jednak dzisiaj, chciałam zgiąć do tyłu nogę, a w lewym kolanie, złapał mnie straszny ból, jak łamanie kości.. nie panując nad tym, mimowolnie się rozpłakałam. Nie wiem, czym może to być spowodowane.. zmianą pogody ? Te strzelanie nigdy jeszcze nie było tak strasznie bolesne. Co powinnam zrobić ?

Nie strzelają kości tylko stawy, czesto jest to spowodowane tzw wiotkoscia tkanek i dotyczy to młodych osob szczególnie kobiet. Jeśli towarzyszy temu ból moze dojść do podwichniecia stawu lub zaklesCzenia zbyt luźniej torebki stawowej