Bolesność biodra promieniująca do kolan

Mam okropny problem. Okolo roku temu odczuwalam mocny bol w okolicach bioder po prawej stronie promieniujacy az pod kolano. Juz zapomnialam o tym az do dzisiaj. Bol jest nie do zniesienia nawet w trakcie lezenia go odczuwam, nie mowiac o poruszaniu sie, czy plaster rozgrzewajacy i masci pomogą? Czym taki bol moze byc spowodowany? przy gwaltownym ruchu czuje blokadę. Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele od niestabilności więzadeł do złamania włącznie. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Maści i plastry mogą zniwelować ból ale przyczyny nie wyleczy.