Bolesność brzucha a wynik badania kolonoskopowego

Witam! Moim problemem są napadowe bóle brzucha w prawym dole biodrowym (chyba tak to się nazywa). Czas trwania - od min do kilku minut, jednak ostatnio trwał 1,5 h. Jest na tyle intensywny, że od razu zgina mnie wpół i muszę usiąść. Pojawia się raz, a czasem kilka razy dziennie. Z jajnikami wszystko ok - żadnych torbieli, zapaleń. Kolonoskopia zrobiona - również żadnych zmian. Badania moczu w porządku. Zatem co może być przyczyną? Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam serdecznie, Patrycja

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę, gdyż wszelkie badania mogące sugerować gdzie znajduje się problem zostały wykonane i są prawidłowe. Proponuję jeszcze wykonać USG jamy brzusznej. Czy ból nie występuje po błędzie dietetycznym?