Bolesność głowy, osłabienie orientacji a brak apetytu

Wiek 67. Mężczyzna. Ostry ból z tyłu głowy od 4 tygodni, niemożność poruszania głową w prawo i lewo. Bol szczęk. Osłabienie, zaniki orientacji, zapominanie co jakiś czas, ale rzadko o wyłączeniu gazu, światła, słaby apetyt. Ciśnienie 116/68 puls 70. Jakie badania zrobic? Jak leczyc? Co to za przypadłość? Brać przeciwbólowe leki typu apap czy nie? Może jakieś rozluźniajace?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.