Bolesność jajnika a tabletki antykoncepcyjne
witam! od jakiegos czasu mam bóle w lewym boku promienieje na jajnik, i z tyłu na plecy. usg jajnika wyszło dobrze zaznaczam ze jestem na tabletkach hormonalnych poniewaz choruje na endometrioze. zdjecie kregosłupa i boku tez radiologicznie dobrze jaki i rowniez wyniki moczu sa dobre.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Trudno postawić przybliżoną diagnozę, bez dokładnego badania klinicznego. Jeśli wyniki badań są w normie, być może objaw jest działaniem niepożądanym preparatu.