Bolesność kolana podczas jazdy rowerem

witam dziś podczas jazdy na rowerze zaczął mi dokuczać silny ból kolana. teraz gdy siadam lub wstaje z krzesła również mi dokucza lecz również boli mnie nasada kości udowej koło kolana. co to może być czy to coś poważnego poroszę o nie odsyłanie mojego pytania na forum z powodu wielu podobnych takich pytań. Jakby były takie same nie zadawałabym mojego pytania pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jest możliwe chociażby wstępne postawienie diagnozy dlatego konieczny kontakt z ortopedą. Bardzo prawdopodobne, że konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań obrazowych.