Bolesność kości palców a odpowiednie działania

Witam.Od kilku lat mam problemy z kośćmi w palcach dłoni-po dwa z każdej ręki-od kciuka i kolejne.Przez ten czas rozrosły się i widocznie poszerzały w środkowej części palców.Kiedy "rosną" sa obolałe, pulsujące i mam problemy ze zginaniem tych palców nawet po tym jak stan zapalny już minie.Także problemy z pisaniem bo od kciuka obu dłoni palce i następne są widocznie zdeformowane.Co mi jest i jak to leczyć?1,5 roku temu miałam operację-ganglion w prawym nadgarstku.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczne są badania obrazowe, aby moc ustalić właściwe rozpoznanie. Proszę skonsultować się z ortopedą, który po osobistym badaniu oceni jaki badania wykonać. Pozdrawiam