Bolesność mięśni, osłabienie a wyniki badań laboratoryjnych
zrobiłam badania i mam podwyższone WBC10,40 NEUT7,08 MONO0,82 reszta jest w normie,z moczu:pH6,z osadu moczu-nabłonki płaskie dość liczne,leukocyty sporadyczne,erytrocyty św i wyługowane2-3.Erytrocyty10/ul( )TSH2,240.Ostatnio bolą mnie mięśnie,kości,jestem zmęczona i śpiąca.Gastroskopia ok i kolonoskopia też.RTG płuc dobre.Czy to może być białaczka?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można nic powiedzieć. Proponuję udać się z wynikami do lekarza prowadzącego. po bezpośrednim badaniu oraz przeanalizowaniu wyników badań będzie można określić konieczność dalszych konsultacji i dodatkowego postępowania.