Bolesność nóg po dłuższym wysiłku

Od kilkunastu lat bolą mnie nogi po dłuższym chodzeniu wysiłku a czasem nawet zwykłym dniu. Czasem ból jest nie do zniesienia wiec zażywam ketonal. Ból jest od ud do kostek najbardziej kolana, są spięte obolałe czasami bolą w dotyku. nie miałam badan lekarz przepisał mi flexove626mg i kw.foliowy mały efekt. stopy mam zawsze zimne trudno rozgrzać. moje stopy utrzymując ciezar ciała na zew części. Mam 23lata i waże 50KG moja babcia miała często zapalenia stawów kolanowych. Co mam robić ?

Aleksander Ropielewski

Prosze zgłosić się do ortopedy lub reumatologa. Bez przeprowadzenia badania i wykonania badań dodatkowych trudno jest mi zaproponować możliwą przyczynę Pani dolegliwości.