Bolesność piersi a obecność zgrubienia

witam mam29 lat niedawno zaczeła mnie boleć prawa pierś od strony pachy zauwarzyłam też małe zgrubienie albo guzka (nie jestem pewna) boli przy nacisku i czasem przy poruszaniu sie czasem jak próbuje sie ubrać to boli jak podnosze ręke do góry i jak próbuje szybko iść albo jak chce sie szybko zerwać z miejsca czy to może być coś powarznego wizyte u ginekiloga mam dopiero na 17 listopada a nie daje mi to spokoju

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.