Bolesność pleców i brzucha a torbiele jąder
Witam! Od miesiąca mam tępy ból całych pleców oraz brzucha tabletka pomaga na chwilę usg jamy brzusznej nic nie wykazały badania moczu i krwi również ból jest bardzo intensywny i uciążliwy aktualnie przyjmuję olfen i polprazol ponieważ 2 miesiace temu wykryto u mnie torbiele na jadrach 2/3 proszę o pomoc, ponieważ nie wiem co robić i gdzie sie udać z pomocą

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest ocena kręgosłupa. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.